Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – modernus, tvarus dantų anatomijos ir grožio atkūrimas, vienas geriausių ir efektyviausių restauracijos būdų. Jis padeda tausoti natūralius dantų audinius, suteikia dantims tvirtumo, atsparumo, visiškai atkuria kramtymo funkciją.

Klinikoje „Alfadenta“ estetinio plombavimo paslaugą teikia šioje srityje besispecializuojanti gydytoja odontologė Sigita Morkuvienė, sukaupusi keliolikos metų patirtį. Gydytoja yra Amerikos ir Europos tarptautinių odontologų organizacijų narė.

Estetinis plombavimas padeda:

  • „Uždaryti“ tarpelius tarp dantų ar atvirkščiai – panaikinti dantų susigrūdimą.
  • Koreguoti dantų formą/spalvą.
  • Atkurti traumuotus – nudilusius ar nuskilusius dantis.
  • Kitais atvejais, kai pacientai nepatenkinti savo šypsena.

Kuo estetinis plombavimas pranašesnis, lyginant su kitais gydymo metodais?

Estetinio plombavimo metu tausojami natūralūs kietieji danties audiniai, aukštos kokybės plombinės medžiagos klojamos sluoksniais – tai padeda atkurti reikiamą danties spalvą, skaidrumą, blizgesį, reljefą. Po plombavimo dantų paviršius poliruojamas, kad dantys atrodytų kuo natūraliau ir labiau blizgėtų.

  • Estetinis plombavimas įprastai atliekamas vos per 1 vizitą – sutaupote laiko.
  • Procedūros metu taikoma vietinė nejautra, tad pacientai nepatiria diskomforto ar juo labiau skausmo.
  • Ši procedūra yra kur kas prieinamesnė ir paprastesnė, palyginus su dantų implantacija, protezavimu ar tiesinimu breketais.

Kviečiame nemokamai konsultuotis ir pasipuošti tobula šypsena! Konsultuojame ir internetu.

Kainos

Konsultacija

Nemokama

Jei pacientas atlieka restauracijos procedūrą mūsų klinikoje

Estetinis plombavimas

150-200 Eur

Vieno danties restauracija

Specialisto komentaras

Prieš estetinį plombavimą rekomenduojama profesionalios burnos higienos procedūra, o taip pat pageidaujantiems dantų balinimas. Balinimas leidžia pašviesinti natūralią dantų spalvą ir pasirinkti šviesesnes plombavimo medžiagų spalvas. Po estetinio plombavimo balinimo procedūros nerekomenduojamos, nes plombinės medžiagos neturi savybės balti.

Dirbame su sertifikuotomis medžiagomis ir esame užtikrinti atliekamų paslaugų kokybe, todėl estetinėms rekonstrukcijoms yra taikoma 12 mėn. garantija!

Alfadenta – proginė šypsena kiekvieną dieną

Alfadenta – proginė šypsena kiekvieną dieną