Profesionalus dantų balinimas

Estetiškai šypsenai Alfadenta siūlo Jūsų poreikius atitinkančią dantų balinimo programą. Klinikoje taikomi profesionalaus dantų balinimo būdai:

  • dantų balinimas namuose,
  • dantų balinimas kabinete su beyond šaltos šviesos lempa.

 

Dantų balinimas namuose

 

Pacientui pagaminamos individualios abiejų žandikaulių kapos. Pacientas namuose pripildo kapas balinančios medžiagos ir, uždėjęs jas ant dantų, laiko nurodytą laiko tarpą. Aktyvus komponentas balinimo metu skyla, deguonis patenka į emalį ir skaido spalvotus junginius. Reikalingi 2 vizitai į odontologijos kabinetą: pirmasis – atspaudams kapų gaminimui nuimti, antrasis – kapų ir švirkštų su balinamąja medžiaga atsiėmimui. Balinimo trukmė – apie 2 savaitės. Kapos dedamos kiekvienai nakčiai arba 3-4 val. kiekvieną dieną, priklausomai nuo peroksido procento balinamojoje medžiagoje.

 

Privalumai:

  • Galima patiems reguliuoti balinimo procesą ir rezultatus.
  • Pasigamintas kapas galima panaudoti vėliau baltumo išlaikymui užtikrinti.
  • Kilus didesniam nei tikėtina jautrumui galima sustabdyti balinimo procesą arba dėvėti kapas skirtingais laiko intervalais.

 

Dantų balinimas kabinete su beyond šaltos šviesos lempa

 

Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis! BEYOND sukūrė šiuolaikinį produktą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros. Šaltos šviesos dantų balinimo prietaisas naudoja siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Balinimo gelyje yra medžiagos, kuri veikiama šaltos šviesos, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių. Taigi per vieną trumpą procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas. Balinimo procesas su šaltos šviesos lempa trunka vos 30-40 minučių. Naudojant žemą temperatūrą, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą. Balinimas šaltos šviesos lempa yra trumpa procedūra be pašalinio poveikio, išbalinanti dantis dviems ir daugiau metų. BEYOND yra pripažintas vienas iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis! Po balinimo šaltos šviesos lempa dantys nubąla dažniausiai 2 atspalviais pagal klasikinę VITA skalę.

 

Kaip tai vyksta

Balinimo procedūra atliekama naudojant vandenilio peroksido turinčią medžiagą, kuri aktyvuojama šaltos šviesos lempa (akseleratoriumi). Prieš procedūrą dantenos padengiamos specialiu apsauginiu geliu, kad nepakenkti joms balinimo procedūros metu, o dantys padengiami anksčiau minėta medžiaga. Kadangi yra naudojama žema temperatūra, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą, kuris neišvengiamas balinant įprastinėmis balinimo sistemomis ar lazeriu odontologijos klinikoje. Pacientui užtenka vieno vizito į odontologijos kabinetą.

 

Privalumai:

  • Greitas rezultatas. Visa procedūra trunka tik 1,5 val.
  • Mažesnis dantų jautrumas nei po kitų kabinetinio balinimo procedūrų.
  • Išbalina dantis metams ir daugiau, tačiau net ir po kurio laiko dantys neatgauna buvusio tamsaus atspalvio, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.

Kainos

Konsultacija

Nemokama

Balinimas namuose

145 Eur

Rinkinys: abiejų žandikaulių kapos, 3 švirkštai balinimo gelio, kapų dėžutė

Balinimas kabinete

190 Eur

Šaltos šviesos lempa BEYOND (tik per 1 val.)

Specialisto komentaras

Daugelio metų dantų balinimo patirtis įrodo, kad sveikų dantų balinimas vandenilio peroksidu yra saugus ir patikimas būdas, nepakeičiantis danties ir aplinkinių audinių struktūros. Alfadenta klinikoje prieš dantų balinimo procedūrą Jums bus atlikta profesionali burnos higiena bei parinktas Jūsų šypsenai tinkamiausias ir saugiausiais dantų balinimo būdas.

Alfadenta – proginė šypsena kiekvieną dieną

Alfadenta – proginė šypsena kiekvieną dieną